Svatba Moniky a Andreje Babišových: Jak to nevěstě slušelo? | Ženy.cz
 


Svatba Moniky a Andreje Babišových: Jak to nevěstě slušelo?

29. července 2017 • 14:00
Svatba Andreje a Moniky Babišových. • Foto: Daniel Kundrát

Monika a Andrej Babišovi jsou manželé. Ne, že by u tohoto páru změnilo něco zásadního. Partneři jsou již přes dvacet let, Monika navíc i před svatbou nosila příjmení Babišová. Otázkou je, proč pocítili potřebu brát se zrovna teď a jestli to náhodou nesouvisí s tím, že za tři měsíce jsou volby do Poslanecké sněmovny. My jsme pochopitelně zvědaví, jak to páru slušelo. Jen se u prohlížení fotek nemůžeme zbavit vtíravého pocitu, že spíš než svatbu sledujeme promyšlenou předvolební kampaň. 

Pro někoho je jen manželka politika, jiní v ní mohou vidět tuzemskou módní ikonu. Co se stylu Moniky Babišové týká, najdeme u ní luxus i konfekci. Její outfity ovšem bývají vkusné a nepůsobí přeplácaně. Sama tvrdí, že není příliš náročná: "Ono to asi vypadá, že jsem hodně náročná a za drahé oblečení utratím spoustu peněz, ale tak to úplně není. Kupuju si značkové oblečení na společenské akce, to ano. Ale jinak se oblékám v běžných řetězcích, nejčastěji vyrážím do obchodního centra na Chodově, protože je nejblíž. A nejradši v soukromí chodím v džínech a triku, to je pro mě nejpohodlnější. Takže takový ten materiální nenaplněný sen opravdu nemám," svěřila se v nedávném rozhovoru pro Blesk. 

Své ano si manželé řekli na farmě Čapí hnízdo u Olbramovic ve Středočeském kraji. Nevěsta měla na sobě bílé vyšívané svatební šaty s holými rameny, ve vlasech čelenku a v ruce kytici z bílých květů. Svatební šaty vybrala Monika na internetu, autorem je izraelská návrhářka. Její snubní prstýnek zdobily brilianty. O líčení se postarala vizážistka Ivana Tokárska, vlasy byly v režii dvorního kadeřníka Leoše Mareše - Martina Tyla.

Další fotografie ze svatby si prohlédněte v galerii, která je doplněna o rodinné snímky. Jako rodina vyrážejí rádi v zimě do Alp a v létě k moři, minulý rok byli například na Korsice. Ať už jsou kdekoliv, Monika je samozřejmě vždycky skvěle upravená.

Fotogalerie

35 fotografií

Pár tvoří už pěknou řádku let. Seznámili se, když Monice bylo dvacet a Andrejovi dvakrát tolik. O záměru stvrdit dlouholetý vztah svatbou informovali Babiš s partnerkou počátkem dubna. „Známe se 25 let, spolu jsme 23 let, dala mi dvě krásné děti. Vím, že na začátku si svatbu přála a já jsem ji zklamal. Když jsem po dlouhé době přišel, tak mě odmítla. Je na mě naštvaná, že jsem šel do politiky a pokazil nám klidný rodinný život,“ řekl tehdy Babiš. 

Andrej byl v té době ženatý, rozvedl se a z předchozího svazku má dvě děti. Monika se také rozešla s tehdejším partnerem. Monika si už dříve změnila své příjmení jen kvůli tomu, aby měla stejné jako její dvě děti – Vivien (17) a Frederik (13).

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy