Princ Harry chce svatbu bez kamer! Proběhly tajné zásnuby?

19. října 2017
720p360p
Princ Harry a Meghan Markle poprvé oficiálně spolu na veřejnosti • Zdroj: youtube.com

Cože, princ Harry chce svatbu v soukromí a bez kamer? Ale co my, milovníci královské rodiny? Jak k tomu přijdeme? Zatím sice Meghan o ruku nepožádal, ale o svých přáních ohledně svatby už zřejmě přemýšlí. Znamená to, že jsou zásnuby za rohem? A za tím druhým další královská svatba?

Vztah prince Harryho a jeho přítelkyně Meghan Markle byl na jaře tématem číslo jedna! A po pravdě ani teď nám rozhodně není lhostejný. Jak by mohl! Princ Harry je fešák a ještě ke všemu byl dřív tak trošku rebel, což, jak je známo, nás ženy zkrátka přitahuje. A Meghan? Kde začít... Je krásná, má perfektní figuru, slibně rozjetou hereckou kariéru, ale přeci jen má nějaký "škraloup". Královské rodině by se nemuselo líbit, že je rozvedená. Každopádně, i kdyby se musel Harry oficiálně vzdát kvůli své lásce trůnu, příliš by ho to nebolelo. Až se Williamovi a Kate narodí třetí potomek, Harry bude v pořadí až šestým následníkem. 

Prsten se na Meghanině prsteníčku zatím netřpytí, ale v kuloárech už se šušká, že další královská svatba je za dveřmi. Jenže neznámý zdroj prozradil magazínu US Weekly, že Harry rozhodně nechce, aby byl jejich velký den vysílán po celém světě, jako to měl jeho bratr William s vévodkyní Kate. Velkolepá podívaná, spousta kamer a davy lidí  to je to poslední, po čem prý Harry touží. 

Princ Harry a Meghan Markle na dovolenéPrinc Harry a Meghan Markle na dovolenéAutor: Pinterest

Pravděpodobný scénář

Podle všeho pozve budoucí manželský pár v jejich svatební den jednoho fotografa a jednoho novináře do Kensingtonského paláce a v ten samý den je nechají zveřejnit fotografie a rozhovory z jejich velkého dne. To znamená, že něco málo se k nám určitě dostane, ale na online stream Harryho "ano" raději rovnou zapomeňme. 

Jdi na homepageZpět na začátek
Další příběhy