Meghan Markle se stěhuje do Londýna! Jaké má další plány?

12. listopadu 2017
Meghan Markle se stěhuje do Londýna! Jaké má další plány?
Meghan Markle a princ Harry letos v září • Foto: Profimedia.cz

Herečka Meghan Markle v následujících týdnech podnikne další významný krok k prohloubení vztahu s princem Harrym  podle zahraničních médií se již koncem listopadu odstěhuje do Velké Británie. Co za sebou zanechá a co ji tam naopak čeká? 

Ačkoli vztah s princem Harrym neskutečně akceleroval Meghaninu popularitu a byla díky němu jednou z nejhledanějších hereček na Googlu za rok 2016, teď je odhodlaná pověsit herectví na hřebík. Podle magazínu Vanity Fair už oznámila tvůrcům seriálu Suits, v němž hraje jednu z hlavních rolí, že po poslední dosud natočené sérii skončí. Co bude dělat?

Meghan se prý chce věnovat naplno filantropii, v plánu má založit nadaci na pomoc ženám v nejchudších částech světa. Není to jen aktuální nápad, který vyvěrá z Meghaniny nové pozice budoucí ženy jednoho z následníků britského trůnu. Charitě se věnovala ještě předtím, než začala chodit s Harrym  minulý rok vycestovala jako dobrovolnice do Rwandy pomáhat čistit vodu, v roce 2015 pronesla na půdě OSN výraznou řeč za rovnoprávnost žen.

720p 360p
Meghan Markle a její působivá řeč na půdě OSN

Jsem pyšná na to, že jsem žena a že jsem feministka.

„Můj život osciluje mezi tábory pro uprchlíky a červeným kobercem. Mám ráda oba tyto světy, protože si myslím, že se mohou a měly by se navzájem ovlivňovat... Nikdy jsem nechtěla být ženou, která chodí po kafíčkách. Chci být ženou, která pracuje. A tento typ práce mi přináší pocit vnitřního uspokojení a zároveň mě motivuje k cíli.“

Meghan MarkleMeghan MarkleAutor: Profimedia.cz

Přátelé prince Harryho se shodují na tom, že to byla právě laskavost a empatie, čím ho Meghan tak okouzlila. Už předtím byl sice fanouškem a po dva roky, kdy sledoval seriál Suits, do ní byl v podstatě platonicky zamilovaný, nicméně teprve Meghaniny filantropické aktivity na něj udělaly skutečný dojem. Jistě i proto, že Harry sám má k charitě velice blízko  s bratrem a švagrovou totiž spravuje Královskou nadaci, jež pro změnu pomáhá válečným veteránům a mladým lidem v nouzi.

Meghan Markle se podle zahraničních zdrojů nebude stěhovat přímo k Harrymu do Kensingtonského paláce, ale prostřednictvím realitní kanceláře shání apartmán někde poblíž. A ačkoli je to velký krok a velká změna (ze slunné Kalifornie do deštivého Londýna, z komerčního seriálu výhradně do charitativní činnosti), je zřejmé, že tahle žena dobře ví, co chce a (snad) i do čeho jde. 

Meghan Markle v seriálu SuitsMeghan Markle v seriálu SuitsAutor: Profimedia.cz
Princ Harry na ceremonii k uctění válečných veteránů přiživil spekulace o svatbě s Meghan, když v rozhovoru s jedním z veteránů pronesl, že příští rok ji s sebou vezme na akci do Westminsterského opatství. Právě tam by se mohla konat jejich svatbaPrinc Harry na ceremonii k uctění válečných veteránů přiživil spekulace o svatbě s Meghan, když v rozhovoru s jedním z veteránů pronesl, že příští rok ji s sebou vezme na akci do Westminsterského opatství. Právě tam by se mohla konat jejich svatbaAutor: Profimedia.cz

Jdi na homepageZpět na začátek
Další příběhy