Královna halloweenských převleků Heidi Klum: Čím překvapí letos?

29. října 2017
720p360p
Halloweenská party Heidi Klum (2016) • Zdroj: Youtube.com/VideosByStevenHenry

Heidi Klum. Dvacet pět let vrcholného modelingu, z toho třináct let andílkem u Victoria's Secret. Šestkrát nominace na cenu Emmy za moderování reality show Project Runway. Topmodelka, podnikatelka, filantropka, čtyřnásobná máma. A také pořadatelka té nejlepší halloweenské party na světě, jež se každý rok vytasí s dechberoucím kostýmem. Už byla Kleopatrou, kreslenou postavičkou, opicí, starou dámou, tělem staženým z kůže a loni dokonce svým vlastním klonem. Čím překvapí letos? 

Letošní kostým Heidi Klum je samozřejmě ještě tajemstvím. Že se topmodelka, pověstná svými dokonalými a propracovanými kreacemi, na svou party roku už bezesporu důkladně chystá, nicméně dosvědčuje její Instagram, kde připomíná své dosavadní kostýmy a masky. A je to opravdu zábavná podívaná.

Heidi se totiž od roku 1999, kdy pořádala první ročník, převtělila do řady neuvěřitelných postav. Asi nejvíc vyrazila dech v roce 2011, kdy svou party pořádala také v Las Vegas. Tehdy se coby "svlečená z kůže" nechala přivézt na nemocničním lůžku, které tlačili doktoři v zakrvavených pláštích.

Asi nejděsivější maska, kterou Heidi předvedla (2009)Asi nejděsivější maska, kterou Heidi předvedla (2009)Autor: Profimedia.cz
 

Sugestivní bodypainting za dva dny vystřídala maska opice, pod kterou byste topmodelku hledali jen marně. Tentokrát byl součástí i Heidin tehdejší manžel, zpěvák Seal. Slušelo jim to, že?

Heidi Klum, Seal a jejich dokonalý opičí převlek (2011)Heidi Klum, Seal a jejich dokonalý opičí převlek (2011)Autor: Profimedia.cz

Je to legrace. Chci lidem ukázat, že nemusí pokaždé chodit za sestřičku nebo policistu.

Masku, kterou by jí mohli závidět i leckteří filmaři, předvedla Heidi i o dva roky později, kdy se převtělila do stařeny. Zdánlivě jednoduchý nápad provázelo špičkové zpracování, které předčilo i kostýmní opulenci jiných Heidiných masek.

Heidi Klum jako stařena (2013)Heidi Klum jako stařena (2013)Autor: Profimedia.cz

Člověk si říká, že něco takového už nelze překonat, ovšem Heidi neváhá každý rok zajít ještě dál, aby překvapila. Loni kupříkladu vyrazila sama za sebe, ovšem s sebou měla pět klonů – modelek, které byly nejen stejně oblečeny, měly stejnou barvu vlasů, účes a make-up, ale dokonce i speciální protetické masky, aby se co nejvíc podobaly Heidi. A ač se to na pohled nezdá, celá tahle sranda prý vyšla na neuvěřitelných deset milionů dolarů

Heidi Klum a její klony (2016). Poznáte tu pravou?Heidi Klum a její klony (2016). Poznáte tu pravou?Autor: Profimedia.cz

Je evidentní, že Heidi Klum Halloween zbožňuje a kvůli masce je připravena strávit v maskérně i nekonečné hodiny. Podívejte se na video, co obnáší proměna do animované postavičky Jessicy Rabbit z filmu Falešná hra s králíkem Rogerem.

360p
Proměna Heidi Klum do animované postavičky Jessicy Rabbit

Převleky Heidi Klum jsou zkrátka fascinující. Více jich najdete ve fotogalerii. 

Fotogalerie

15 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy