Halloween 2018: Které celebrity se převlékly za své slavnější kolegy? | Ženy.cz
 


Halloween 2018: Které celebrity se převlékly za své slavnější kolegy?

31. října 2018
Rodina Cindy Crawford šla tradičně za slavné muzikanty: Rande Gerber za Bowieho, Cindy za Debbie Harry a Kaia za Joan Jett z kapely The Runaways • Foto:Profimedia.cz

Máme tu každoroční kompilaci těch nejpovedenějších halloweenských převleků celebrit. Jejich nejoblíbenější převlek? Filmové postavy a také jiné celebrity!

Naše dnešní fotogalerie se zatím ještě musí obejít bez královny převleků Heidi Klum, která pořádá svou vyhlášenou halloweenskou party až 31. října a svou dokonalou maskou každoročně doslova vyráží dech. Loni šla za vlkodlaka z videoklipu Michaela Jacksona Thriller, rok předtím nechala vytvořit několik vlastních „klonů“ a my už netrpělivě čekáme, s jakou bombou se vytasí tento týden.

Oproti Heidi Klum, která nejednou musela přečkat večer v hodně nepohodlné masce obalená různými protézami, natřená barvou nebo oděná do chlupaté srsti, se kostýmy ostatních celebrit nesou v poměrně bezpečné rovině. Nejčastěji se převlékají za hororové nebo sci-fi filmové postavy a překvapivě se rády také převtělují do svých slavných kolegů.

Takhle si to třeba ulehčila Nicky Hilton, která šla na party za svou sestru Paris (oblékla přitom kopii jejích slavných třpytivých narozeninových šatů). Zpěvák Harry Styles se pro změnu namaskoval jako Elton John. Ale nejlepší kostým si připravila Rita Ora, která se doslova převtělila do amerického rappera jménem Post Malone – ten mimo jiné proslul tím, že se nechal potetovat i v obličeji. Zkrátka taková americká a současně hallowenská verze Tvoje tvář má známý hlas.

Na jednotlivé masky celebrit se podívejte do fotogalerie.

Fotogalerie

10 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy