10 slavných padesátnic v plavkách, které vypadají naprosto perfektně! | Ženy.cz
 


10 slavných padesátnic v plavkách, které vypadají naprosto perfektně!

14. července 2020 • 06:00
Herečka Brooke Shields (55) • Foto: profimedia.cz

Věk je jen číslo! Tuhle pro mnohé již otřepanou frázi potvrzují některé slavné herečky a bývalé modelky, které se i po padesátce pyšní perfektní postavou, jakou by jim mohla závidět kdejaká dvacítka. Podívejte se, které to jsou. 

Milujete léto, ale představa bikin vás děsí už od Vánoc? Rozhodně v tom nejste sama! Žádná z nás asi nebude nikdy úplně spokojená s tím, jak vypadáme. I když se nám podaří před létem zhubnout nějaké to kilo navíc, začne nás dost pravděpodobně štvát zase vytahaná kůže na břiše nebo povolená stehna.

Stejně to určitě mají i slavné ženy, ke kterým vzhlížíme a jsme přesvědčené, že jsou bezchybné. Výjimkou pravděpodobně není ani desítka padesátnic, kterou jsme vybraly pro tento článek. V našich očích vypadají v plavkách perfektně, ale i ony určitě mají nějaký ten komplex. Každopádně my je obdivujeme!

Tak třeba jednapadesátiletá Jennifer Aniston, která si před pár lety střihla ve filmu striptýzovou scénku s tancem u tyče a o jejíchž perfektních křivkách se psalo po celém světe ještě dlouhé týdny. Nebo Jennifer Lopez, která i z blízka bez jakýchkoliv líčidel vypadá v bikinách jako vysportovaná třicítka. A nesmíme zapomenout ani na Halle Berry, Salmu Hayek nebo třeba Elizabeth Hurley, které nám neustále připomínají, že do krásy nestárnou jen muži, ale i my ženy!

Jennifer Aniston ve snímku Millerovi na tripuJennifer Aniston ve snímku Millerovi na tripuAutor: profimedia.cz

Na slavné padesátnice v plavkách se podívejte do galerie: 

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy