Dlouhé mikádo, nebo rovná ofina? 7 největších vlasových trendů podzimu

V první řadě je nutné zdůraznit, že i během prvních chladnějších měsíců s námi zůstane jak rebelsky sestříhaný shag, tak i záclonková ofina. Oba hity, které známe už z jarní a letní sezóny, ovšem postupně doplní dalších sedm klíčových trendů, z nichž většina je velmi dobře nositelná. Co na ně říkáte? Přesvědčí vás dát vlasům nový nádech?

Zdá se, že podzim, co se nových střihů a barev týká, zas tak radikální nebude. To ale neznamená, že byste si neměla dopřát dostatečné oživení. Trendy se ponesou především na vlně příjemné, ale nijak přehnané rebélie, která vám pomůže vyniknout. O slovo se ale přihlásí i nedbalá elegance, která nebude vyžadovat zase tolik snahy a času stráveného před zrcadlem.

TIP NA VIDEO: Osm chyb, které děláte v péči o vlasy

Rovně střižená krátká ofina

Ofina je už od jara asi vůbec největším vlasovým hitem roku 2021. Nejde tedy jinak, než začít právě u ní. Přestože mezi trendy se i nadále bude držet ta bohémská ve stylu herečky Farrah Fawcett, během podzimu se stále častěji budeme setkávat i s verzí, která je střižená zcela rovně, většinou těsně nad úrovní obočí. A skvěle se bude hodit především k dlouhým rovným kadeřím.

Loading
Loading

Článek pokračuje na další straně >>>