Zářijové filmové premiéry: Nový Predátor i česká komedie od Třeštíkové! | Ženy.cz
 


Zářijové filmové premiéry: Nový Predátor i česká komedie od Třeštíkové!

4. září 2018 • 06:00
Po čem muži touží
Po čem muži touží • Foto: Photo © CinemArt

S příchodem nového měsíce se valí na filmová plátna žhavé novinky. Vybraly jsme pro vás zářijové premiéry těch nejzajímavějších filmů různých žánrů. Určitě si vyberete svého favorita!

Film: McQueen

Žánr: Dokumentární

Premiéra: 6. září

Režie: Ian Bonhôte, Peter Ettedgui

Příběh Alexandera McQueena, jednoho z nejvýznamnějších návrhářů všech dob, vám vyrazí dech. Dokumentární film mapuje životní příběh obyčejného chlapce z Východního Londýna, který stál ve 27 letech v čele Givenchy a následně založil vlastní veleúspěšnou značku. Během 111 minut uvidíte jeho cestu na vrchol, ale i osobní traumata, která výrazně ovlivnila jeho tvorbu a nakonec ho i připravila o život. 

McQueen McQueen Autor: © Ann Deniau

Film: Sestra

Žánr: Mysteriózní horor

Premiéra: 6. září

Režie: Corin Hardy

A teď něco pro ty, co se v kině rádi bojí. Nejtemnější kapitola ze série filmů V zajetí démonů a Annabelle je tu! Démonická řádová sestra se znovu vrací, aby šířila zlo. Řád jeptišek v záhadném klášteře v Rumunsku ukrývá strašlivé tajemství. Jaké? V hlavní roli se představí neokoukaná, ale mimořádně talentovaná Taissa Farmiga (American Horror Story).

Sestra Sestra Autor: Photo by Martin Maguire - © 2017 Warner Bros. Entertainment Inc

Film: Predátor: Evoluce

Žánr: Akční sci-fi

Premiéra: 13. září

Režie: Shane Black

S Predátory jsme se poprvé setkali před více než třiceti lety. Teď se největší lovci celého vesmíru vrací zpět na naši planetu. A co je horší? Jsou mnohem chytřejší a silnější než kdykoliv předtím. Kdo před nimi ochrání lidstvo? Poslední šancí na přežití je malá parta bývalých a dost bláznivých vojáků a jedna bioložka. Povede se jim být Predátorům rovnocenným soupeřem? V novém zpracování Predátora sice neuvidíme Arnolda Schwarzeneggera, ale vynahradí nám to hvězdné obsazení ve složení Boyd Holbrook (Narcos), Jacob Tremblay (Room, The Book of Henry, (Ne)obyčejný kluk), Sterling K. Brown (This Is Us, Black Panther), Olivia Munn (Iron Man, Bez kalhot) nebo Yvonne Strahovski (Dexter, Příběh služebnice). 

Predátor: Evoluce Predátor: Evoluce Autor: © 2018 Twentieth Century Fox FIlm Corp.

Film: Po čem muži touží

Žánr: Komedie

Premiéra: 20. září

Režie: Rudolf Havlík

Karel Král v podání Jiřího Langmajera je šéfredaktor pánského magazínu, šovinista a cynik. V jednom dni se mu stane několik zásadních věcí, které ho dovedou k myšlence, že být ženou je mnohem jednodušší. Zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se po jedné propité noci vzbudí jako Karla (Anna Polívková). Brzy ovšem zjistí, že v ženském těle to rozhodně není žádná procházka růžovým sadem. V bláznivé komedii, za jejímž scénářem stojí kromě režiséra také Radka Třeštíková, uvidíte kromě výše zmíněných herců také Saru Sandevu, Táňu Pauhofovou, Matěje Hádka, Lenku Vlasákovou nebo třeba Jiřího Havelku. 

Po čem muži touží Po čem muži touží Autor: Photo © CinemArt

Yeti: Ledové dobrodružství

Žánr: Animovaná komedie

Premiéra: 27. září

Režie: Glenn Ficarra, John Requa

Warner Bros přichází poněkud s předstihem se zbrusu novým zimním animákem, kde je hlavním hrdinou Yeti. Ten jednou v horách spatří záhadnou bytost (člověka) a snaží se přesvědčit ostatní Yeti, že lidé existují. Oni mu to nevěří, a tak se vydá za dobrodružstvím sám! Yeti: Ledové dobrodružství je přesně ten typ animované komedie, která nadchne děti a pobaví dospělé. Hlavnímu hrdinovi propůjčil hlas Channing Tatum. Dále můžete slyšet zpěvačku Zendayu nebo třeba Dannyho DeVita.

Yeti: Ledové dobrodružství Yeti: Ledové dobrodružství Autor: © Warner Bros

Film: Beze stop

Žánr: Drama

Premiéra: 27. září

Režie: Debra Granik 

Drama z karlovarského festivalu vás pohltí! Má podobnou zápletku jako dva roky staré Tohle je náš svět, ale přesto překvapí. Hlavní roli hraje Ben Foster, který se svou patnáctiletou dcerou Tom žije v lese na okraji Portlandu. Dobrovolně se izolují od ostatních lidí a užívají si vlastní nezkažený svět. Jenže jednoho dne se vše pokazí a oba budou muset čelit realitě. Jak se dospívající Tom zalíbí skutečný svět?

Beze stop Beze stop Autor: © MAB Productions

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy