Rozkvetly! Podívejte se na úžasné proměny účastnic projektu Buď fit s Dietou

4 min čtení

4 min čtení

I když se nejspíš shodneme, že na změně životního stylu je nejdůležitější přenastavení mysli a vnímání sebe samých, přece jenom jsou okamžiky, kdy chceme vidět čísla. Pokud jste stejně jako my drželi palce účastnicím projektu Buď fit s Dietou, pojďte se podívat, jak si vedou.

Zdá se to jako včera, kdy jsme vám představovali letošní účastnice projektu Buď fit s Dietou – Nicole, Marii a Taťánu. Dva měsíce uběhly jako voda a my už víme, jak dopadla první část projektu nazvaná Super Tělo zaměřená na hubnutí. Naše tři statečné měli po tuto dobu na starosti odborníci z The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, kteří jim připravili hubnoucí plán na míru jejich potřebám a cílům. Nicole a Taťána hubly pod vedením Lukáše Vrány, Marie pod dohledem Hany Kinštové. Jak se jim shazování přebytečných kil dařilo?

Když jsme se poslední březnový den sešli na focení ve studiu fotografa Ondry Košíka, proměna všech tří nám doslova vyrazila dech. A to mluvíme o situaci, kdy Nicole, Maruška a Táňa dorazily téměř nenalíčené a v civilu. Poté, co si je vzali do parády i make-up artistka Erika a stylista Jano, bylo všem jasné, že z už tak krásných holek jsou teď mega kočky připravené vyrazit do světa.

Ale ta hlavní změna, kterou jsme u všech tří pozorovali, byl přístup k sobě samým, větší sebevědomí a otevřenost. Je to marné – sebedůvěra je zkrátka ten nejlepší recept na krásu. Nejistá pousmání nahradily široké úsměvy, shrbená ramena byla ta tam a najednou bylo jasně vidět rovná záda a suverénní pózování, za jaké by se nemusely stydět ani profesionální modelky.

Co dalšího teď tři účastnice čeká? První a nejdůležitější fázi nastartování hubnutí mají za sebou, teď je na řadě váhu udržet (případně se ještě víc přiblížit vysněné metě), naučit se zdravě jíst, sportovat a pečovat o sebe. A o to se začneme starat na dalších společných workshopech. Takže na viděnou na workshopu vaření s názvem Super Jídlo!

Osobní dojmy a pocity tří statečných najdete na dalších stranách. >>>