Monika Marešová: Jak změnil její styl oblékání po boku Leoše Mareše | Ženy.cz
 

Evoluce stylu Moniky Koblížkové: Jak se proměnila po boku Leoše Mareše

8. března 2018
Monika Marešová (Koblížková) • Foto: Profimedia.cz

Moniku Koblížkovou, dnes už Marešovou, sleduje na Instagramu přes dvě stě tisíc lidí. Kromě pohádkového života vedle Leoše Mareše je zajímá, co si tato bývalá stylistka a módní redaktorka obléká na sebe.

Monika Koblížková, dnes už Marešová, poznala Leoše Mareše na svatbě svého kamaráda, stylisty Filipa Vaňka před necelými třemi lety. Do té doby byla známá maximálně u lidí z módní a novinářské branže a na Instagramu ji sledovalo pár tisíc nadšenců.

Monika měla už tehdy svůj styl, který byl jednoduchý, minimalistický, trochu rock chic, trochu tomboy. Ale teprve s Leošem po boku se stala skutečnou influencerkou, kterou firmy platí za to, aby si na sebe vzala jejich oblečení a vyfotila se v něm. A funguje to i z druhé strany  fanoušci touží po informacích, co si tato stoupající hvězda sociálních sítí obléká na sebe.

Změnil se od té doby její styl? Ano i ne. Když se podíváme na fotografie z různých oficiálních akcí, je vidět, že zatímco dříve Monika často sázela na osvědčenou černou a jednoduché střihy, dnes se s notnou podporou svého kamaráda a nyní i dvorního stylisty Filipa Vaňka neváhá vrhat do různých experimentů a ještě začerstva zkoušet nové trendy.

2015: Benefiční tančírna Star Dance 2015: Benefiční tančírna Star DanceAutor: Profimedia.cz

Památné jsou například její kreace na festivalu v Karlových Varech: V roce 2016 překvapila narůžovělými baby-doll šaty značky The 2nd Skin Co., o rok později průsvitnými lila šaty s červenou stuhou v pase a prodlouženými vlasy ve stylu Kim Kardashian

2017: V šatech Filipa Vaňka na Unicredit party v Karlových Varech 2017: V šatech Filipa Vaňka na Unicredit party v Karlových VarechAutor: Profimedia.cz

Na druhou stranu v soukromí je to pořád Monika, která miluje jednoduchá (a klidně i levná) trička, tílka, mikiny a úzké džíny. Na čem naopak nešetří, jsou kabelky a boty. Novopečená paní Marešová si potrpí hlavně na značky, které se těší oblibě mileniálů i ve světě: Gucci, Balenciaga, Chanel, Dior, Givenchy, Céline, Acné Studios, YSL, Alexander Wang... Tedy mix nadčasového minimalismu i cool extravagance.

Vegas Baby #bluesky #fun #streetstyle

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova),Pro 30, 2017 v 2:42 PST

Autumn mood 🍂 #ootd #streetstyle

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova),Říj 23, 2017 v 9:59 PDT

Z lokálních tvůrců spolupracuje například s Ivanou Mentlovou, nedá dopustit na klobouky Tonak. 

Podívejte se do fotogalerie, jak se za poslední tři roky proměnil styl Moniky Marešové (Koblížkové).

Fotogalerie

20 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy