Monika Marešová: Jak změnil její styl oblékání po boku Leoše Mareše | Ženy.cz
 


Evoluce stylu Moniky Koblížkové: Jak se proměnila po boku Leoše Mareše

8. března 2018 • 06:00
Monika Marešová (Koblížková) • Foto: Profimedia.cz

Moniku Koblížkovou, dnes už Marešovou, sleduje na Instagramu přes dvě stě tisíc lidí. Kromě pohádkového života vedle Leoše Mareše je zajímá, co si tato bývalá stylistka a módní redaktorka obléká na sebe.

Monika Koblížková, dnes už Marešová, poznala Leoše Mareše na svatbě svého kamaráda, stylisty Filipa Vaňka před necelými třemi lety. Do té doby byla známá maximálně u lidí z módní a novinářské branže a na Instagramu ji sledovalo pár tisíc nadšenců.

Monika měla už tehdy svůj styl, který byl jednoduchý, minimalistický, trochu rock chic, trochu tomboy. Ale teprve s Leošem po boku se stala skutečnou influencerkou, kterou firmy platí za to, aby si na sebe vzala jejich oblečení a vyfotila se v něm. A funguje to i z druhé strany  fanoušci touží po informacích, co si tato stoupající hvězda sociálních sítí obléká na sebe.

Změnil se od té doby její styl? Ano i ne. Když se podíváme na fotografie z různých oficiálních akcí, je vidět, že zatímco dříve Monika často sázela na osvědčenou černou a jednoduché střihy, dnes se s notnou podporou svého kamaráda a nyní i dvorního stylisty Filipa Vaňka neváhá vrhat do různých experimentů a ještě začerstva zkoušet nové trendy.

2015: Benefiční tančírna Star Dance 2015: Benefiční tančírna Star Dance Autor: Profimedia.cz

Památné jsou například její kreace na festivalu v Karlových Varech: V roce 2016 překvapila narůžovělými baby-doll šaty značky The 2nd Skin Co., o rok později průsvitnými lila šaty s červenou stuhou v pase a prodlouženými vlasy ve stylu Kim Kardashian

2017: V šatech Filipa Vaňka na Unicredit party v Karlových Varech 2017: V šatech Filipa Vaňka na Unicredit party v Karlových Varech Autor: Profimedia.cz

Na druhou stranu v soukromí je to pořád Monika, která miluje jednoduchá (a klidně i levná) trička, tílka, mikiny a úzké džíny. Na čem naopak nešetří, jsou kabelky a boty. Novopečená paní Marešová si potrpí hlavně na značky, které se těší oblibě mileniálů i ve světě: Gucci, Balenciaga, Chanel, Dior, Givenchy, Céline, Acné Studios, YSL, Alexander Wang... Tedy mix nadčasového minimalismu i cool extravagance.

Vegas Baby #bluesky #fun #streetstyle

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova),Pro 30, 2017 v 2:42 PST

Autumn mood 🍂 #ootd #streetstyle

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova),Říj 23, 2017 v 9:59 PDT

Z lokálních tvůrců spolupracuje například s Ivanou Mentlovou, nedá dopustit na klobouky Tonak. 

Podívejte se do fotogalerie, jak se za poslední tři roky proměnil styl Moniky Marešové (Koblížkové).

Fotogalerie

20 fotografií

Autor: Ivona Horváth Souralová,Ivona Horváth Souralová
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy