Červencové filmové premiéry: Nenechte si ujít nové Mamma Mia ani drama podle skutečnosti!

2. července 2018 • 06:00
Mamma Mia! Here We Go Again
Mamma Mia! Here We Go Again • Foto: Jonathan Prime - © Universal Pictures

Připadá vám, že kdo není ve Varech, jako by nežil? No, upřímně, ne každý je fanda depresívních, vysoce artových a tříhodinových snímků a mnohem raději zajde na něco, co má děj, do kina. Tady jsou červencové premiéry těch nejzajímavějších filmů různých žánrů. Určitě si vyberete!

Film: Než přišla bouře

Žánr: Dobrodružné drama

Premiéra: 5. července

Režie: Baltasar Kormákur

Dobrodružné drama je natočené podle skutečného příběhu dvou mladých lidí, kteří se náhodně setkají, zamilují se do sebe a pak společně podniknou dobrodružnou plavbu po moři. Tehdy ovšem netuší, že budou muset čelit jednomu z nejničivějších hurikánů historie a bojovat o holé životy. V hlavních rolích se můžete těšit na skvělou Shailene Woodley (Sedmilhářky, Hvězdy nám nepřály, Divergence) a sympatického Sama Claflina (Než jsem tě poznala, Lovec: Zimní válka, Hunger Games). 

Než přišla bouře Než přišla bouře Autor: Kirsty Griffin/Courtesy of STXfilms

Film: Ant-Man a Wasp

Žánr: Akční sci-fi

Premiéra: 5. července

Režie: Peyton Reed

Milovníci filmového studia Marvel zažívají letos doslova filmové žně! Další snímek přichází zkraje července do kin. Sotva Scott Lang v podání Paula Rudda (Ant-Man, Charlieho malá tajemství, Captain America: Občanská válka) najde rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyne (Evangeline Lilly) a dr. Hank Pym (Michael Douglas) s důležitou misí! Režie se opět ujal Peyton Reed, který stojí za velkým úspěchem Ant-Mana z roku 2015. 

Ant-Man a Wasp Ant-Man a Wasp Autor: © Marvel Studios

Film: Manžel na zkoušku

Žánr: Romantická komedie

Premiéra: 5. července

Režie: Bob Fisher, Rob Greenberg

Kdo se v kině rád zasměje, určitě by si neměl nechat ujít zbrusu novou komedii s Annou Faris (22 Jump Street, Diktátor, Scary Movie) a Eugeniem Derbezem (Bez návodu, Kniha života, Zázraky z nebe), který hraje rozmazleného zbohatlíka Leonarda Montenegra. Ten se jednou opije na své jachtě a vypadne z ní přímo do moře. Druhý den ho najdou, když se bezradně potuluje ulicemi Oregonu. V nemocnici mu řeknou, že ztratil paměť, a vyhlásí pátrání po jeho rodině. Toho využije uklízečka Kate, kterou nedávno ponížil a urazil, a s falešným oddacím listem vyrazí do nemocnice pro svého "nového" manžela. 

Manžel na zkoušku Manžel na zkoušku Autor: Diyah Pera

Film: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Žánr: Animovaná komedie

Premiéra: 12. července

Režie: Genndy Tartakovsky

Oblíbená rodinka strašidel se vrací! Ve třetím pokračování vyráží na výletní parník, kde si Drákula plánuje odpočinout od náročné práce v hotelu. Jenže je už moc dlouho osamělý, a tak se na první pohled zamiluje do kapitánky lodi Eriky. Ta skrývá děsivé tajemství, které by mohlo zničit všechna strašidla. A tak se zdánlivě snová dovolená brzy promění v noční můru. 

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená Autor: SONY PICTURES ENTERTAINMENT INC.

Film: Mamma Mia! Here We Go Again

Žánr: Muzikál

Premiéra: 19. července

Režie: Ol Parker

Už je to deset let, co muzikál Mamma Mia! oslnil celý svět. A konečně je tu pokračování! To nám nabídne hned dva příběhy zasazené do různého časového období. Jedním z nich bude příběh mladé absolventky Donny, kterou si zahraje Lily James (Panství Downton, Popelka, Baby Driver). Ta zatím netuší, že brzy potká tři muže a totálně se jí změní život. Ten druhý se odehrává přesně deset let od doby, kde končil první díl. Těhotná Sophie v podání Amandy Seyfried (Dopisy pro Julii, Milý Johne, Bídníci) znovu otvírá rodinný hotel na Kalokairi a na slavnostní otevření samozřejmě pozve i své tři tatínky (Colin Firth, Pierce Brosnan a Stellan Skarsgård) a mnoho dalších lidí. A přijedou i nezvaní hosté. Třeba její babička, kterou si zahraje zpěvačka Cher. Oba příběhy samozřejmě znovu doplňují notoricky známé písničky švédské hudební skupiny ABBA. 

Mamma Mia! Here We Go Again Mamma Mia! Here We Go Again Autor: Jonathan Prime - © Universal Pictures

Film: Děsivé dědictví

Žánr: Mysteriózní horor

Premiéra: 19. července

Režie: Ari Aster

A nakonec něco pro ty, kteří se v kině rádi bojí. Snímek Děsivé dědictví je označován jako mistrovské dílo současného hororu. Hlavní hrdinka v podání Toni Collette (Už teď mi chybíš, Zná ji jako svý boty, Šestý smysl) pohřbívá svou matku Ellen, která vedla celý rod Grahamů. Po její smrti začíná spolu s rodinou rozplétat děsivá tajemství svých předků. 

Děsivé dědictví Děsivé dědictví Autor: Reid Chavis

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy