Zlaté Glóby: Nejkrásnější šaty všech dob! | Ženy.cz
 


Zlaté Glóby: Nejkrásnější šaty všech dob!

7. ledna 2018
• Foto:profimedia.cz

V noci z neděle na pondělí proběhl 75. ročník předávání prestižních filmových cen Golden Globes. A to je vždy příležitost pro předvedení večerních rób. Podívejte se na deset těch nejpovedenějších šatů v historii Zlatých glóbů. 

Salma Hayek, 2003

Salma HayekSalma HayekAutor: profimedia.cz

Tyhle šaty od Narcisa Rodrigueze jsou jako stvořené pro hereččiny dokonale ženské křivky. Tohle nepřekonají žádné nahé šaty. Výběr šperků i doplňků je také na jedničku! A ani doprovodem v podobě Edwarda Nortona bychom rozhodně nepohrdly!

Cate Blanchett, 2005

Cate BlanchettCate BlanchettAutor: profimedia.cz

Osarová herečka v šatech od božského Jean Paul Gaultiera ještě více podtrhla éteričnost, pro kterou ji miluje celý Hollywood. Takhle nějak asi vypadají andělé, nemyslíte?

Cameron Diaz, 2009
Cameron DiazCameron DiazAutor: profimedia.cz

Dokážete si v těchto růžových saténových šatech Chanel představit někoho jiného než překrásnou blondýnku Cameron? My ne! Vypadá božsky!

Anne Hathaway, 2011

Anne HathawayAnne HathawayAutor: profimedia.cz

V blýskavé toaletě z dílny Armani Privé byla herečka nepřehlédnutelná. Spolu s nadýchaným účesem a měděnými doplňky tvořily šaty dokonalou souhru. 

Charlize Theron, 2012

Charlize TheronCharlize TheronAutor: profimedia.cz

Královna! Nic jiného nás při pohledu na překrásnou herečku v šatech Dior Couture nenapadne. A Cartier tomu nasadil korunu. Doslova. 

 Lucy Liu, 2013

Lucy LiuLucy LiuAutor: profimedia.cz

Obléknout opulentní šaty poseté květinami chce notnou dávku odvahy. A Lucy Liu se risk vyplatil. V róbě od Caroliny Herrery byla nepřehlédnutelná! 

Lupita Nyong'o, 2014

Lupita Nyong'oLupita Nyong'oAutor: profimedia.cz

V božských šatech s kápí z dílny Ralpha Laurena se herečka nesmazatelně vepsala všem do paměti. Elegantní, nápadné, originální! 

Julianne Moore, 2015

Julianne MooreJulianne MooreAutor: profimedia.cz

Nestárnoucí herečka je důkazem toho, že věk je jen číslo. V těsných metalických šatech Givenchy vypadá úchvatně. Spolu s doplňky byla nejblýskavější hvězdou celého večera. 

Jennifer Lopez, 2016

Jennifer LopezJennifer LopezAutor: profimedia.cz

U JLo jsme si už zvykli na její vytříbený vkus, co se slavnostních rób týče. Jako specialistka na nahé šaty překvapila v kanárkově žluté toaletě s kápí z dílny Giambattisty Valliho. I bez výstřihů a průsvitných látek nemá konkurenci!

Lily Collins, 2017

Lily CollinsLily CollinsAutor: profimedia.cz

Nikdo v loňském roce nepředvedl krásnější princeznovské šaty než Lily Collins. Ne nadarmo obliba návrháře Zuhaira Murada rychle stoupá. 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy