Zlaté glóby: Nejkrásnější šaty na červeném koberci z uplynulých ročníků!

25. února 2021 • 06:00
• Foto: profimedia.cz

V noci z neděle na pondělí proběhne 78. ročník předávání prestižních filmových a televizních cen Zlaté glóby. Ovšem v trochu jiném duchu, než jsme zvyklí. 

Již počtvrté budou celý galavečer moderovat herečky Tina Fey a Amy Poehler. S největší pravděpodobností bude ceremoniál probíhat stejně jako zářijové předávání cen Emmy. Moderátor posledních Emmy Jimmy Kimmel byl v losangelském Staples Center osamocený. Moderoval odtamtud totiž bez přítomnosti publika, zatímco nominovaní seděli doma v obýváku před kamerou a s napětím čekali, jestli k nim dorazí poslíčci ve skafandrech, předávající cennou sošku. 

I bez klasického červeného koberce se ovšem určitě dočkáme krásných rób. A abychom si čekání na ně zkrátili, připomeňme si ty nejkrásnější šaty z uplynulých ročníků Zlatých glóbů.

Salma Hayek, 2003

Tyhle šaty od Narcisa Rodrigueze jsou jako stvořené pro hereččiny dokonale ženské křivky. Výběr šperků i doplňků je také na jedničku! A ani doprovodem v podobě Edwarda Nortona bychom rozhodně my ženy nepohrdly!

Salma Hayek v šatech Narciso Rodriguez Salma Hayek v šatech Narciso Rodriguez Autor: profimedia.cz

Cate Blanchett, 2005

Oscarová herečka v šatech od božského Jean Paul Gaultiera ještě více podtrhla éteričnost, pro kterou ji miluje celý Hollywood. Šaty dokonale korespondují s její postavou i stylem. 

Cate Blanchett v šatech Jean Paul Gaultier Cate Blanchett v šatech Jean Paul Gaultier Autor: profimedia.cz

Cameron Diaz, 2009

Dokážete si v těchto růžových saténových šatech Chanel představit někoho jiného než překrásnou blondýnku Cameron Diaz? Vypadá božsky!

Cameron Diaz v šatech Chanel Cameron Diaz v šatech Chanel Autor: profimedia.cz

Anne Hathaway, 2011

V blýskavé toaletě z dílny Armani Privé byla herečka nepřehlédnutelná. Spolu s nadýchaným účesem a měděnými doplňky tvořily šaty dokonalou souhru. 

Anne Hathaway v šatech Armani Privé Anne Hathaway v šatech Armani Privé Autor: profimedia.cz

Charlize Theron, 2012

Královna! Nic jiného nás při pohledu na překrásnou herečku v šatech Dior Couture nenapadne. A Cartier tomu nasadil korunu. Doslova. 

Charlize Theron v šatech Dior Couture Charlize Theron v šatech Dior Couture Autor: profimedia.cz

 Lucy Liu, 2013

Obléknout opulentní šaty poseté květinami chce notnou dávku odvahy. A Lucy Liu se risk vyplatil. V róbě od Caroliny Herrery byla nepřehlédnutelná! 

Lucy Liu v šatech Carolina Herrera Lucy Liu v šatech Carolina Herrera Autor: profimedia.cz

Lupita Nyong'o, 2014

V božských šatech s kápí z dílny Ralpha Laurena se herečka nesmazatelně vepsala všem do paměti. Elegantní, nápadné, originální!

Lupita Nyong'o v šatech Ralph Lauren Lupita Nyong'o v šatech Ralph Lauren Autor: profimedia.cz

Julianne Moore, 2015

Nestárnoucí herečka je důkazem toho, že věk je jen číslo. V těsných metalických šatech Givenchy vypadala úchvatně. Ten večer byla jednoznačně nejzářivější hvězdou.

Julianne Moore v šatech Givenchy Julianne Moore v šatech Givenchy Autor: profimedia.cz
 

Jennifer Lopez, 2016

U JLo jsme si už zvykli na její vytříbený vkus, co se slavnostních rób týče. Jako specialistka na nahé šaty překvapila v kanárkově žluté toaletě s kápí z dílny Giambattisty Valliho. I bez výstřihů a průsvitných látek ten večer neměla na červeném koberci konkurenci!

Jennifer Lopez v šatech Giambattista Valli Jennifer Lopez v šatech Giambattista Valli Autor: profimedia.cz

Lily Collins, 2017

Nikdo v loňském roce nepředvedl krásnější princeznovské šaty než právě Lily Collins. Ne nadarmo obliba návrháře Zuhaira Murada rychle stoupá a na červeném koberci všemožných udílení cen i filmových premiér se jeho šaty objevují čím dál častěji. 

Lily Collins v šatech Zuhair Murad Lily Collins v šatech Zuhair Murad Autor: profimedia.cz

Diane Kruger, 2018

V roce 2018 se červený koberec na Zlatých glóbech zbarvil do černa. Jako protest proti sexuálnímu obtěžování téměř všechny herečky oblékly černé šaty. I tak ale nebyla o překrásné a dokonale propracované róby nouze. Jednou z největších hvězd večera byla bezesporu Diane Kruger v šatech s kápí Prada!

Diane Kruger v šatech Prada Diane Kruger v šatech Prada Autor: profimedia.cz

Lady Gaga, 2019

Tohle byl rozhodně rok Lady Gaga! Právě ona totiž oslňovala na všech filmových i hudebních předáváních cen nejvíce. Odstartovala to již na Zlatých glóbech ve velkolepé róbě Valentino Couture

Lady Gaga v šatech Valentino Couture Lady Gaga v šatech Valentino Couture Autor: profimedia.cz

 

Jennifer Lopez, 2020

Poslední Zlaté glóby nezatížené pandemií koronaviru rozhodně ovládla JLo v pompézních šatech Maison Valentino, které zdobila obří zlato-zelená mašle.

Jennifer Lopez v šatech Maison Valentino Jennifer Lopez v šatech Maison Valentino Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy