Zlaté Glóby: Nejkrásnější šaty na červeném koberci z uplynulých ročníků! | Ženy.cz
 


Zlaté Glóby: Nejkrásnější šaty na červeném koberci z uplynulých ročníků!

3. ledna 2020 • 06:00
• Foto:profimedia.cz

V noci z neděle na pondělí proběhne 77. ročník předávání prestižních filmových a televizních cen Zlaté glóby. Abychom si zkrátili čekání na překrásné róby, které slavné herečky převedou na červeném koberci, můžeme si připomenout nejkrásnější šaty všech dob.

Salma Hayek, 2003

Tyhle šaty od Narcisa Rodrigueze jsou jako stvořené pro hereččiny dokonale ženské křivky. Výběr šperků i doplňků je také na jedničku! A ani doprovodem v podobě Edwarda Nortona bychom rozhodně nepohrdly!

Salma Hayek v šatech Narciso RodriguezSalma Hayek v šatech Narciso RodriguezAutor: profimedia.cz

Cate Blanchett, 2005

Osarová herečka v šatech od božského Jean Paul Gaultiera ještě více podtrhla éteričnost, pro kterou ji miluje celý Hollywood. Šaty dokonale korespondují s její postavou i stylem. 

Cate Blanchett v šatech Jean Paul GaultierCate Blanchett v šatech Jean Paul GaultierAutor: profimedia.cz

Cameron Diaz, 2009

Dokážete si v těchto růžových saténových šatech Chanel představit někoho jiného než překrásnou blondýnku Cameron Diaz? Vypadá božsky!

Cameron Diaz v šatech ChanelCameron Diaz v šatech ChanelAutor: profimedia.cz

Anne Hathaway, 2011

V blýskavé toaletě z dílny Armani Privé byla herečka nepřehlédnutelná. Spolu s nadýchaným účesem a měděnými doplňky tvořily šaty dokonalou souhru. 

Anne Hathaway v šatech Armani PrivéAnne Hathaway v šatech Armani PrivéAutor: profimedia.cz

Charlize Theron, 2012

Královna! Nic jiného nás při pohledu na překrásnou herečku v šatech Dior Couture nenapadne. A Cartier tomu nasadil korunu. Doslova. 

Charlize Theron v šatech Dior CoutureCharlize Theron v šatech Dior CoutureAutor: profimedia.cz

 Lucy Liu, 2013

Obléknout opulentní šaty poseté květinami chce notnou dávku odvahy. A Lucy Liu se risk vyplatil. V róbě od Caroliny Herrery byla nepřehlédnutelná! 

Lucy Liu v šatech Carolina HerreraLucy Liu v šatech Carolina HerreraAutor: profimedia.cz

Lupita Nyong'o, 2014

V božských šatech s kápí z dílny Ralpha Laurena se herečka nesmazatelně vepsala všem do paměti. Elegantní, nápadné, originální!

Lupita Nyong'o v šatech Ralph LaurenLupita Nyong'o v šatech Ralph LaurenAutor: profimedia.cz

Julianne Moore, 2015

Nestárnoucí herečka je důkazem toho, že věk je jen číslo. V těsných metalických šatech Givenchy vypadala úchvatně. Ten večer byla jednoznačně nejzářivější hvězdou.

Julianne Moore v šatech GivenchyJulianne Moore v šatech GivenchyAutor: profimedia.cz
 

Jennifer Lopez, 2016

U JLo jsme si už zvykli na její vytříbený vkus, co se slavnostních rób týče. Jako specialistka na nahé šaty překvapila v kanárkově žluté toaletě s kápí z dílny Giambattisty Valliho. I bez výstřihů a průsvitných látek ten večer neměla na červeném koberci konkurenci!

Jennifer Lopez v šatech Giambattista ValliJennifer Lopez v šatech Giambattista ValliAutor: profimedia.cz

Lily Collins, 2017

Nikdo v loňském roce nepředvedl krásnější princeznovské šaty než právě Lily Collins. Ne nadarmo obliba návrháře Zuhaira Murada rychle stoupá a na červeném koberci všemožných udílení cen i filmových premiér se jeho šaty objevují čím dál častěji. 

Lily Collins v šatech Zuhair MuradLily Collins v šatech Zuhair MuradAutor: profimedia.cz

Diane Kruger, 2018

V roce 2018 se červený koberec na Zlatých glóbech zbarvil do černa. Jako protest proti sexuálnímu obtěžování téměř všechny herečky oblékly černé šaty. I tak ale nebyla o překrásné a dokonale propracované róby nouze. Jednou z největších hvězd večera byla bezesporu Diane Kruger v šatech s kápí Prada!

Diane Kruger v šatech PradaDiane Kruger v šatech PradaAutor: profimedia.cz

Lady Gaga, 2019

Tohle byl rozhodně rok Lady Gaga! Právě ona totiž oslňovala na všech filmových i hudebních předávání cen nejvíce. Odstartovala to již na Zlatých glóbech ve velkolepé róbě Valentino Couture

Lady Gaga v šatech Valentino CoutureLady Gaga v šatech Valentino CoutureAutor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy