Victoria Beckham slaví 45! Podívejte se na 15 jejích outfitů, které jsou věčnou inspirací | Ženy.cz
 


Victoria Beckham slaví 45! Podívejte se na 15 jejích outfitů, které jsou věčnou inspirací

17. dubna 2019 • 06:00
Nadčasový styl Victorie Beckham • Foto: Profimedia.cz

17. dubna 1974 se v britském městě Harlow narodila holčička, kterou měl i přes její velký stud a pocit, že nic neumí, poznat celý svět...

Victoria Beckham je ve světě módy pojmem. Nejen jako módní ikona, ale i jako módní návrhářka. Obzvlášť v té druhé kategorii to měla v lecčems lehčí (kontakty ze showbyznysu, peníze), ale i horší, protože se do neznámé a náročné profese vrhla jako "ta Spajska bez talentu" nebo jako "ta manželka Beckhama". Paradox je, že i jako ex-členka Spice Girls je nyní nejžádanější, protože to prostě dotáhla nejdále. A s manželem fotbalistou letos oslaví dvacet let manželství, z něhož vzešly čtyři děti  minimálně nejstarší syn Brooklyn a nejmladší dcera Harper pomalu, ale jistě dohánějí rodiče v popularitě u mladší generace.

Také značka Victoria Beckham oslavila loni deset let. Návrhářka dnes obléká například vévodkyni Meghan, která patří k nejvlivnějším ženám světa i co se týče oblékání. Sama Victoria se za tuto dekádu změnila neuvěřitelně  od umělohmotné bárbíny s přehnaným opálením i dekoltem přes ležérní "everyday kind of sexiness" verzi, která byla ale pořád hodně "posh", až po vyznavačku ryze nadčasové elegance a pánského stylu. Tuto přeměnu Victoria Beckham korunovala tím, že začala nosit i tenisky, čímž se nám, běžným smrtelnicím, aspoň symbolicky o kousek přiblížila.

Dnes je z ní cítit nejen hrdost na to, co dokázala, ale i neuvěřitelná pokora. A i kdyby se jednou rozhodla svůj "krám" zavřít, značka Victoria Beckham bude žít a inspirovat dál.

Podívejte se na 15 nadčasových outfitů, kterými nás Victoria Beckham bude inspirovat už navždy.

Fotogalerie

15 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy