Proužky, zipy, véčka: Podzimní svetry, ve kterých budete chic

26. srpna 2021 • 06:00
 • Jaké svetry budeme chtít nosit, až nadejde #sweaterweather? Podívejte se s námi na přehlídkové trendy, ve kterých se mísí pánský a preppy styl s výraznými grafickými motivy.

  Se zipy

  V minulých letech jsme si zipy na svetrech spojovali s uvolněným pánským stylem, letos se objevují v kombinaci s přiléhavějšími svršky. Jacquemus představil zkrácený rolák, designérka značky Marni Consuelo Castiglioni zakomponovala zip do empírově hranatého výstřihu. Sexy to vypadá v každém případě!

  Se zipy: Jacquemus Se zipy: Jacquemus Autor: Profimedia.cz
  Se zipy: Marni Se zipy: Marni Autor: Profimedia.cz

  Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

 • Klasicky pruhované

  Tady asi zaplesá mnoho srdcí. Na přehlídkách pro podzim a zimu totiž ulovily prostor i tak klasické kousky, jako jsou námořnicky pruhované svetry. Jistě už máte nějaký doma, ale jistě pro vás bude těžké odolat dalšímu. Další bójkou v módním moři je fakt, že zase letí „pařížská“ čili červeno-modrá kombinace.

  Klasicky pruhované: Jason Wu Klasicky pruhované: Jason Wu Autor: Profimedia.cz
  Klasicky pruhované: Balmain Klasicky pruhované: Balmain Autor: Profimedia.cz
 • Kardigany

  O slovo se hlásí také oblíbené kardigany, pod které návrháři v podzimním stylingu často umisťují košile. Co se týče střihu, vsaďte proto spíše na stylové véčko. Ano, působí to trochu usedle, ale jak je vidět u módního domu Saint Laurent, o celkovém vyznění stejně nakonec rozhoduje délka sukně. 

  Kardigany: Saint Laurent Kardigany: Saint Laurent Autor: Profimedia.cz
  Kardigany: Prada Kardigany: Prada Autor: Profimedia.cz
 • S výraznou grafikou

  Svetr může být také solitér, který si veškerou pozornost ukradne pro sebe, podobně jako obraz v galerii. Teď je jen otázkou, jestli dáte přednost naivnímu umění, nebo barevné abstrakci. My se trochu přikláníme k té první verzi, protože takový svetřík nelze nemilovat. 

  S výraznou grafikou: Staud S výraznou grafikou: Staud Autor: Profimedia.cz
  S výraznou grafikou: Loewe S výraznou grafikou: Loewe Autor: Profimedia.cz
 • V pánském stylu

  Rovný boxy střih, copánkový vzor, střídmý výstřih do V a rukávy dlouhé tak, že v zimě nebudete potřebovat rukavice. Tyhle svetry zkrátka vypadají, že byste se o ně mohla dělit s partnerem (a klidně dělte). Noste k nim neméně ležérní kalhoty, u džín mrkvového střihu můžete ohrnout nohavice.

  V pánském stylu: Off-White V pánském stylu: Off-White Autor: Profimedia.cz
  V pánském stylu: Munthe V pánském stylu: Munthe Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy