Pohodlně a stylově: 6 cool outfitů na dlouhé cestování

2 min čtení

2 min čtení

Svět se po pandemii opět dává do pohybu, což znamená jediné – je čas vyrazit poznávat nové krajiny. Jenže dovolené bývají vykoupené dlouhým sezením v letadle, autobuse či autě, které je otravné už po pár hodinách. Co si na sebe obléct, aby zima ani nepohodlí neměly šanci? Vybrat si můžete z následujících outfitů, díky nimž se budete cítit jako v bavlnce.

Ještě než se pustíme do jednotlivých kombinací, je dobré připomenout, že cestovní móda má své zásady. Ať už budete v letadle, vlaku, nebo autobuse, neberte si nikdy otevřené boty a sandálky. I když budete mířit do teplých krajin, při cestě můžete kvůli klimatizaci promrznout. Ideální volbou jsou proto nazouvací tenisky, do kterých okamžitě vplujete a stejně rychle je zase vyzujete.

TIP NA VIDEO: Které kousky by vám nikdy neměly v šatníku chybět?

Stejně tak je dobré myslet na to, aby outfit měl několik vrstev, které dle potřeby budete odhazovat, případně přidávat. Úplně nejlepší volbou je tričko (případně tílko a top s dlouhým rukávem), mikina na zip a navrch ještě džínová nebo kožená bunda či trenčkot.

Rozhodně to ale neznamená, že musíte cestovat vždycky jen v teplákovce. Následující outfity berte jako volnou inspiraci, jak jednotlivé kousky mezi sebou kombinovat, případně jakými stylovými alternativami můžete nahradit třeba zrovna zmíněnou klasickou mikinu.

Článek pokračuje na další straně. >>>

Legíny a kostkovaná košile