Vysmívaný účes se vrací! Kdo ze slavných ho už nosí? | Ženy.cz
 


Vysmívaný účes se vrací! Kdo ze slavných ho už nosí?

13. dubna 2020 • 06:00
instagram.com/mileycyrus • Foto: Instagram

Vepředu byznys, vzadu zábava, sestřih na Jágra nebo také mullet. Tento účes má mnoho pojmenování, a přestože se mu každý vysmívá, vrací se letos jako jeden z nejvýraznějších trendů devadesátek. Nevěříte? Máme důkazy!

Jeden z největších comebacků letos slaví mullet – účes, který u nás v devadesátkách proslavil především Jarda Jágr. Ve světě byli průkopníky krátkých vlasů na temeni a dlouhých vzadu především David Bowie a Paul McCartney. 

Jaromír Jágr, 1998 Jaromír Jágr, 1998 Autor: profimedia.cz

Ošklivost v módě je poslední dobou čím dál populárnější. Módní ikony mladé generace nosí obrovské neforemné péřovky, mrkváče, tenisky na platformě, sandále, ledvinky nebo třeba rybářské kloboučky. Móda 90. let, která nás ještě donedávna děsila, je zkrátka ve velkém zpět. 

Trend původě pánského účesu zatím šíří spíše ženy. A to především ty, které se módních výstřelků rozhodně nebojí a také moc rády šokují. Není tak velkým překvapením, že mezi prvními jsou zpěvačky Miley Cyrus a Billie Eilish nebo herečka ze seriálu Euforie Barbie Ferreira. 

Americká plus size modelka a herečka Barbie Ferreira Americká plus size modelka a herečka Barbie Ferreira Autor: profimedia.cz

Na slavné ženy s mulletem se podívejte do galerie: 

Fotogalerie

17 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy