Jak zhubnout rychle: Tipy na hubnutí za týden a měsíc | Ženy.cz
 

Jak zhubnout za měsíc nebo za týden? Projděte si naše tipy a vyberte si strategii

12. dubna 2018
Jak zhubnout za měsíc nebo za týden? Projděte si naše tipy a vyberte si strategii
• Foto: Istock.com

Máte za týden důležitý večírek, a nedopnete šaty? Odjíždíte za měsíc na vysněnou exotickou dovolenou, a v plavkách to stále není ono? Máme pro vás praktické tipy na hubnutí. Co můžete za tak krátkou dobu udělat a neublížit si přitom? Vyberte si z nich ty, které vám budou nejsympatičtější – i hubnutí by vás totiž mělo aspoň trochu bavit.

Jak zhubnout za týden

Za týden se dají sundat třeba tři kila, otázka ale je, co to udělá s naším zdravím. Máme pro vás tipy, jakým způsobem můžete svoji postavu změnit za pouhých 7 dní nebo dokonce okamžitě a nerozhodit si metabolismus. Také jsme pro vás připravili zdravý jídelníček na týden, v němž najdete spoustu inspirace.

Jak zhubnout za měsíc

Rozhodli jste se, že za měsíc shodíte 5, 10 nebo dokonce 20 kilo? Řekneme vám, proč si podobné cíle nedávat a nepouštět se do žádných rychlých diet. Podívejte se, na co se raději než na počet kilogramů zaměřit. Zkrátka jak to udělat, abyste měli hezčí tělo, cítili se lépe a vaše měsíční hubnutí mělo smysl.

Základní informaci o tom, jestli máte nadváhu, vám dá naše BMI kalkulačka. 

Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!