Znamení zvěrokruhu: Býk

27. března 2017
Znamení zvěrokruhu: Býk
... • Foto: Shutterstock

Býk je obecně většinou zodpovědný, spolehlivý a milý, ale zato bývá líný a tvrdohlavý. Poznáváte ho? Podívejte se, zda je něco, co o něm nevíte…

Termín: 21. dubna až 21. května
Den: Pondělí a pátek
Barva: Zelená
Element: Země
Nejvíce si rozumí: Rak, Panna, Štír a Kozoroh
Silné stránky: Býk je známý pro svou zodpovědnost vytrvalost. Je milý, spolehlivý a starostlivý. Vždy se snaží podat pomocnou ruku. Je prakticky a materiálně založen, což mu dává předpoklad být dobrým finančním poradcem nebo jakýmkoliv zaměstnancem banky.
Slabé stránky: Bývá často líný, tvrdohlavý a mnohdy lpí na hmotném vlastnictví.
Býk ve vztazích: Pokud se do někoho zamiluje, většinou tento vztah trvá dlouho. V přátelství bývá spolehlivý. Pokud je rozčílený, bývá konfliktní a agresivní.
Býk jako partner: Ve vztahu je pozorný a starostlivý, také však mívá potřebu svou polovičku kontrolovat a mít pocit, že ji vlastní. Má velmi citlivou povahu, a tak dokáže pochopit potřeby svého partnera.
Býk jako rodič: Mívá sklon k citovému vydírání a přílišné kontrole. Je ve všech směrech starostlivým rodičem, který svému dítěti v nouzi vždy pomůže.
Býk jako dítě: Bývá často líné a pomalé. Mívá sklon přejídat se sladkostmi. Jakmile se bude cítit pod tlakem nebo že je do něčeho nuceno, začne kolem sebe kopat a vztekat se. Potřebuje silné citové pouto s rodiči.
Býk a intimita: Potřebuje delší čas, aby si dokázal vybudovat intimní pouto se svým partnerem. Poté ho zahrne láskou. V sexu miluje předehry a jemné zacházení.
Býk a kariéra: Je spolehlivý pracovník, který zůstává ke svým zaměstnancům a zaměstnavatelům loajální. Nejlépe ho motivujete konkrétními odměnami a bonusy.
Jak Býkovi porozumět: Vnímejte atmosféru, která kolem něj panuje. Jednejte s ním otevřeně, to stejné vám i oplatí.

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy