Sex: Naučte se přiblížit i oddálit jeho vyvrcholení. Tohle zabírá…

6. dubna 2017 • 11:32
• Foto: profimedia.cz

Stačí znát pár fíglu a můžete vzít milování do vlastních rukou. Nevěříte? Přesvědčte se…

Určitě se vám již stalo, že jste byla unavená, ať už z práce či z předchozích milostných aktů, a ráda byste urychlila partnerovo vyvrcholení. Pokud si nevíte rady, napovíme vám, jak na to!

Příchod vyvrcholení lze při souloži výrazně urychlit současnou stimulací varlat a šourku, která navozuje silné vzrušení. Velmi se také v praxi osvědčilo pevné natažení předkožky kolem těla penisu, jež obvykle přináší intenzivnější pocit slasti. Tak můžete přispět k rychlejší ejakulaci jak při orální, tak ruční masáži.

Někteří muži mají na části penisu ukryté pod šourkem místo, které při stisku prohlubuje intenzitu prožitku. Na to, kde ho má zrovna váš partner, musíte přijít sama. Mužovo sexuální vzrušení vyšroubujete také stažením vaginálních svalů ve chvíli, kdy došlo k maximálnímu zasunutí penisu.

Pokud vás trápí opačný problém, podívejte se na tipy, jak partnerův orgasmus naopak zbrzdit. Zabírá, když milence přestanete hladit a dráždit ho. Můžete zajít až tak daleko, že nebudete pohybovat pánví, to ejakulaci oddálí. K témuž zaručeně pomůže změna polohy. Odborníci v případě nouze doporučují femorální styk, kdy penis klouže mezi stydkými pysky, ale nedostane se ani o kousek dál. Ejakulace se oddálí, když při souloži stisknete hráz, tedy oblast mezi šourkem a konečníkem. Větší kontrolu nad vyvrcholením přináší hluboké pravidelné dýchání, s nímž začnete a pak k němu přimějete i partnera.

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy