Proč jsou někteří muži více přitažliví a jiní méně?

6. dubna 2017 • 12:43
• Foto: shutterstock

Možná jste si již všimli, že někteří muži, ač nejsou příliš atraktivní, mají ty nejkrásnější ženy. A platí to i naopak. Některé ženy mají ohromný úspěch u mužů, přestože to zdaleka nejsou královny krásy. Víte, čím to je?

Úspěch mužů u žen a naopak ovlivňuje spousta faktorů. Patří mezi ně vzhled, postava, společenské postavení, sexuální zdatnost… Nicméně, jak bylo již mnohokrát dokázáno, tím nejdůležitějším je pověstná chemie! Pokud tedy vezmete skupinu stejně fyzicky atraktivních mužů se stejným společenským postavením, největší úspěch u žen bude mít ten, který vyzařuje nejvíce feromonů!

Feromony jsou jako látky, které člověk vylučuje či vyzařuje a mají silný vliv na sexuální podvědomí opačného pohlaví. Není tedy divu, že specializované firmy vyrábějí mnoho produktů s feromony, které mají zvýšit sexuální přitažlivost pro opačné pohlaví, navýšit sebevědomí a získat respekt u osob stejného pohlaví. Na trhu najdete různé parfémy s feromony, feromony koncentrované či různé sprchové gely s nimi. Úspěch ovšem záleží na kvalitě daného produktu, proto vybírejte pečlivě a nebojte se za kvalitu připlatit.

Jeden z největších výběrů feromonů pro muže a ženy u nás naleznete na IntimniNakupy.cz, kde mimo jiné také najdete další produkty, které vám mohou výrazně obohatit váš intimní život. A nejen to. Feromony mohou pomoci i na obchodním jednání, a to právě proto, že budete působit sebevědomě a vzbudíte větší respekt jak u mužů, tak u žen. Je vyzkoušeno, že ti, kteří je vyzkoušeli, na ně nedají dopustit a už většinou bez nich nechtějí ani vyjít z domu.

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy