Ložnicová tabu: Tohle po sexu nedělejte!

10. ledna 2017
 • Ložnicová tabu: Tohle po sexu nedělejte!

  Milování není jen o těch pár minutách samotného styku. Podstatně důležitější je to, co se stane potom. Existuje pár věcí, které když po sexu uděláte, romantickou atmosféru zaručeně zkazíte. Zkuste se jich proto příště vyvarovat!

 • Nekritizujte!

  Orální sex
  Kritizovat muže je to nejhorší, co mu můžete udělat. A oblast sexu je pro ně ještě citlivější. Važte proto slova a radši ho pochvalte. Když není co chválit, je lepší mlčet.

  Pánové, platí to však samozřejmě i pro vás. Zdržte se svých komentářů na naši rychlost, tempo, styl, či dokonce postavu. Nikdo není dokonalý!

 • Spánek i počítač jsou tabu

  Co dělat, když muž nechce?!
  Zatímco muži jsou po sexu schopni spokojeně usnout nebo jít "pařit" nejnovější hru na počítač, dámy se ještě rády mazlí a povídají si. Proto dochází u něžného pohlaví k častému zklamání.

  Dámy, pokud jste nervozní z těch dvou špinavých hrnečků ve dřezu, zkuste to vydržet. Partnerovi na sebevědomí zrovna nepřidá, když po "akci" z postele vypálíte jak blesk a začnete mýt nádobí.

 • Na cigaretu zapomeňte

  Ne vždy je vhodné si zapálit. I když máte na cigaretu po sexu chuť, zeptej se partnera či partnerky, jestli jim to nevadí. Pokud je to zapřísáhlý nekuřák, nebyl by zřejmě příliš nadšený.

 • Svršky nechte na zemi

  sex2
  Vrhli jste se na sebe a začali ze sebe navzájem strhávat oblečení, které se teď válí všude po zemi. Pokud ho po sexu začnete sbírat, rovnat a nedejbože čistit, hezká atmosféra je ten tam.
 • Dlouhá sprcha

  Dát si po milování sprchu je hygienické a navíc osvěžující. Pozor ale na to, aby vám to netrvalo hodinu. Partner by si mohl myslet, že se ho štítíte a snažíte se ho zbavit.

  Pokud milujete ten pocit, když vám horká voda dopadá na nahou kůži, dopřejte si raději sprchu společnou. Máte pak navíc šanci, že si dáte "repete."

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek
Další příběhy