10 módních a kosmetických omylů, které muže odpuzují!

12. ledna 2017
 • 10 módních a kosmetických omylů, které muže odpuzují!

  Přestože se většina žen snaží vypadat co nejlépe, muži některé kosmetické "vylepšováky" a módní výstřelky přímo nenávidí. V tomto případě tedy platí, že méně znamená více. Prozradíme vám, které aktuální trendy muže nejvíce odpuzují.

 • Chodící parfumerie

  Muži milují, když ženy příjemně a jemně voní. Když však na sebe dotyčná doma "vylije" půl lahvičky parfému, akorát docílí toho, že okolo ní budou všichni chodit obloukem. Nic se nemá přehánět!
 • Pončo

  Hit letošní zimy se mužům příliš nelíbí. Podle některých vypadá pončo jako deka s dírami a žádný muž se neotočí za ženou, která chodí zabalená v dece. Další muži pončo nemají rádi, protože netuší, jestli pod neforemným "hadrem" žena neskrývá něco, co by se jim odhalené nelíbilo.
 • Nalepené řasy

  Ženy, které se snaží oslnit protější pohlaví tak, že si na víčka nalepí levná "košťata" z drogerie, se namáhají zbytečně. V dnešní době většina mužů pozná, že jde o umělé řasy, které se jim zkrátka nelíbí. Dejte tedy raději přednost kvalitní řasence a špetce přirozenosti.
 • Válenky

  Ženy všeobecně válenky buď milují, nebo nenávidí. U mužů je to jasné, nelíbí se žádnému! Teď, když je "válenková" sezona v plném proudu, musí asi hodně trpět. Podle nich jsou to totiž ty nejvíc asexuální boty, které kdy viděli.
 • Rtěnka

  Na výrazné rtěnky nedá mnoho žen dopustit. Muži z nich však tak nadšení nejsou. Mnohem více se jim líbí přirozenější odstíny, perleťové lesky nebo rty natřené obyčejným jelením lojem. Na druhou stranu přiznávají, že ženy s rudou rtěnkou jsou na ulici nepřehlédnutelné a rádi se na ně podívají.
 • Klobouky

  Klobouky jsou jedním z nejnovějších módních trendů současné doby. Ženy je považují za vysoce módní záležitost i praktického pomocníka, který zakryje ne úplně dokonalé vlasy. Muži to vidí jinak! Klobouky se jim zkrátka nelíbí. Výjimkou jsou pouze ležérní "slamáky", které ženy s oblibou nasazují v letních měsících.
 • Solárium

  Ženy, které v zimním období tráví spoustu času v solárku, dělají chybu. Nejenže si ničí zdraví, ale navíc připadají mužům směšné. Podle nich mají být  ženy v zimě přirozeně světlé, v létě zase přiměřeně opálené od sluníčka.
 • Oversized oblečení

  Mezi žhavými módními trendy se oversized oblečení drží zatím poměrně krátkou dobu, ale i tak se těší velké oblibě. Muži však z nového trendu nejsou příliš nadšení. Mají totiž mnohem raději, když se ženám v oblečení rýsují křivky, než když je skrývají pod volným topem či kabátem.

 • Kouřové stíny

  Muži všeobecně příliš nefandí silnému make-upu. Proto také nemají v lásce kouřové stíny, kterými se některé ženy klidně i hodiny zkoušejí líčit podle kosmetických videí. Mužům údajně s kouřovým líčením připomínáme pandu. A to jim nepřijde ani trochu sexy.
 • Umělé drápy

  Každý muž ocení, když má žena dokonale upravené nehty. Pokud jsou akorát dlouhé a decentní, líbí se jim klidně i ty umělé. Z celého srdce však nenávidí dlouhé špičaté drápy hrající všemi barvami. 

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek
Další příběhy