Nejvyšší čas se objednat: Svatební salony, kde vám ušijí osobité šaty na míru

2 min čtení

2 min čtení

Jestli vás příští rok čeká svatba a zvažujete, že si necháte ušít šaty na míru, právě teď je nejlepší a možná i nejvyšší čas objednat se do svatebního salonu. Realizace totiž většinou zabere kolem pěti měsíců, navíc po novém roce se kapacity rychle plní. Zakázkové svatební šaty mají řadu nesporných výhod – bývají pohodlnější, uzpůsobené vaší postavě i vkusu a navíc si je po svatbě můžete nechat přešít na koktejlky. Přinášíme vám tipy na pět exkluzivních tuzemských ateliérů, kde tyhle zázraky umějí.

Verchia design

Svatební salon Verchia, který byl založen již před deseti lety, najdete přímo v centru Brna – na náměstí Svobody 10. Založila ho designérka Veronika Procházková, která razí heslo, že jednoduché, ale precizně ušité svatební šaty na míru jsou efektnější než náročná konfekční róba ze salonu. V tvorbě Verchia se prolínají jednoduché linie s krajkovými detaily, častým prvkem je tylová sukně, která bývá k mání i samostatná. Součástí služeb je posvatební úprava šatů tak, aby je ženy mohly využít do společnosti. Svatební model na míru z ateliéru Verchia začíná na 15 000 korun.

TIP NA VIDEO: Jak vypadá svatební účes a líčení ze salonu OliOla?

Loading
Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!